Bieg po Citroena i w szczytnym celu

08września2017

Źródło/Foto: Mat. prasowe

TAGI: citroen
Bieg po Citroena i w szczytnym celu Źródło: Citroen
Reklama

10 września w Swarzędzu odbędzie się II. edycja Półmaratonu Szpot Swarzędz, rozgrywanego w ramach Grand Prix Wielkopolski. Biegacze uczestniczący w swarzędzkich biegach wspierają od kilku lat walczącą z nowotworem złośliwym 9-letnią mieszkankę Swarzędza. W tym roku uczestnicy biegu mają szansę wygrać nagrodę w w postaci Citroena C1.

Reklama
Reklama

Polecane wideo


Zawody rozpoczną się w niedzielę 10 września na swarzędzkim rynku. Uczestnicy będą rywalizować na 21-kilometrowej trasie wytyczonej wokół miasta. Meta biegu zlokalizowana będzie na stadionie Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Ostatnie metry zawodnicy pokonają więc na komfortowej, tartanowej nawierzchni, przed trybunami pełnymi kibiców. Równolegle z półmaratonem odbędzie się także rywalizacja na dystansie 10 km. Biegacze od kilku lat swoim startem wspierają Natalię Kubiak, dziewczynkę walczącą z nowotworem złośliwym.

Dla zawodników przygotowano nagrody. Pierwsza szóstka w każdej z 20 kategorii wiekowych otrzyma atrakcyjne nagrody. Dodatkowo spośród wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg w regulaminowym czasie, zostanie wylosowany zwycięzca nagrody specjalnej – Citroena C1.

Reklama

Polecamy również

Komentarze

Dodaj komentarz